top of page

Utulenie wnucząt, czyli Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim dziadkom, którym zawdzięczamy tak wiele pięknych wspomnień.


Ostatnio odwiedziły mnie dwie siostry, już dojrzałe kobiety, które wykonały sesję fotograficzną właśnie dla swoich dziadków. Dla nich na zawsze pozostaną małymi wnusiami, którymi z miłością się opiekowali. Cóż to była dla mnie za inspiracja!

Dodatkowo to piękne naturalne światło zachodzącego słońca, choć styczeń. Z pewnością siostry pamiętają wyjątkowe dni z dziadkami, wspólne zabawy, przepyszne smakołyki od dziadków i wiele innych historii...


Dla mnie osobiście ten dzień jest także uhonorowaniem mojego wewnętrznego dziecka. W psychologicznym ujęciu "wewnętrzne dziecko" jest częścią naszej osobowości odpowiedzialnej za ciekawość, emocje oraz kreatywność. Zatem kontakt z powyższą cząstką mnie jest także inspiracją do mojej pracy.

Jedne z najpiękniejszych wspomnień są właśnie z udziałem dziadków. Powrót do tych dni, kiedy byłam małą Laurką, jest kojący, przytulam siebie z tamtego czasu.

Przytulam także moich dziadków, którym tak wiele zawdzięczam.

Jeden z Nich, notabene świetny kierowca i podróżnik, jeździ już ze swoim ukochanym pieskiem, zwiedzając... gdzieś w chmurach.Zwracam się z życzeniami dla moich najbliższych, którym z wdzięcznością przesyłam ogrom miłości. Jesteśmy stale zabiegani, a oni czekają na nas, dlatego jeśli masz taką możliwość, napisz, zadzwoń do nich lub odwiedź. Właśnie to, może być dla nich największym prezentem.


To było piękne zakończenie minisesji z tej okazji. Dziękuję za udział wszystkim klientom i życzę pięknych spotkań!

23 wyświetlenia4 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page