top of page

Odpowiedni moment na sesję rodzinną

Jako dziecko uwielbiałam oglądać zdjęcia w starych rodzinnych albumach. Po długim czasie stwierdziłam, że jeszcze więcej radości sprawia mi tworzenie takich pamiątek! Ile bym dała, gdybym mogła mieć taką sesję z moimi rodzicami i rodzeństwem!

Teraz są dużo większe możliwości i jestem po to, aby spełnić Wasze marzenie o pięknej sesji z Waszą rodziną.Fotografia rodzinna dla mnie to uchwycenie pięknych więzi, zatrzymanie w kadrze tego co dla Was najcenniejsze, czyli Waszej miłości.Moje zdjęcia są efektem pasji, uważności podczas fotografowania, a także radości, jaką z nich czerpię.


Niejednokrotnie uśmiecham się do siebie, obrabiając fotografie, ponieważ widzę uśmiechnięte dzieciaki bawiące się na sesji i cieszę się, że udaje mi się stworzyć tak swobodną przestrzeń, która na to pozwala.

Podczas zabawy robię zdjęcia, ale jest także miejsce na portrety każdego z rodziny oraz klasyczne zdjęcia rodzinne, gdzie wszyscy patrzą się w obiektyw z wielkim uśmiechem, bo wiedzą, że do tego zdjęcia będą zawsze wracać.

Serdecznie zapraszam na sesje rodzinne, to nie ma większego znaczenia ile lat mają Wasze dzieci, wiek nie określa zasadności sesji, bo to właśnie ten moment jest idealny, najważniejszy, aby zakotwiczyć się w teraźniejszości i zarejestrować piękne momenty na fotografiach w rodzinnym albumie.
25 wyświetleń1 komentarz
bottom of page