top of page

Dodatki do pokoiku dziecięcego BABYLOVE, czyli lifestyle'owa sesja produktowa.

Jak wyglądał Twój pokój w dzieciństwie? W co najbardziej lubiłeś się bawić?

Moje wspomnienia są już niestety zamglone, pamiętam niewiele. To, co mi utkwiło w pamięci najbardziej to wspólne zabawy z kuzynem w budowanie bazy.

Uwielbialiśmy robić bałagan — czy to też można uznać za zabawę?


Dzieciństwo dzisiejszych dzieci jest diametralnie inne, niż te sprzed niemalże 30 lat. Pokoiki są przytulne, zaaranżowane z gustem w interesującej dziecko stylistyce, bądź, w przypadku maluszków, inspirowane upodobaniami rodziców.


Kiedy dopiero oczekujesz maleństwa, kierujesz się jego bezpieczeństwem, wybierasz pościel, ochraniacze do łóżeczka, kokony, kocyki z najlepszych materiałów.

Powyższe wymagania spełnia asortyment sklepu Babylove.Wszystkie produkty wpisują się w mój gust, miałam okazje poznać tę firmę, robiąc dla niej sesję fotograficzną w Gdańsku, w moim ulubionym lifestyle'owym wydaniu.

To była prawdziwa przyjemność przejść się na spacer z dziećmi opatulonymi przyjemnymi i ciepłymi śpiworkami.Naturalne i piękne zdjęcia to bardzo ważny element marketingu, szczególnie w social media. To była niewątpliwie jedna z bardziej kreatywnych sesji produktowych, jaką zrealizowałam, oczywiście podążając za potrzebami małych modeli.


Lifestyle'owe zdjęcia produktowe pokazują nie tylko sam asortyment sklepu, ale także i kontekst — ważny dla zarówno dla odbiorcy jak i potencjalnego klienta.


Rodzicu!

Jeśli szukasz produktów premium dla swojego dziecka,

które szczerze polecam — zajrzyj koniecznie na stronę: www.babylovesklep.pl
 

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz przekonać się, czy sesja lifestyle'owa jest dla Twoich produktów — napisz do mnie i porozmawiajmy.

23 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page